| @ll3xXx@NdR@ :x a întrebat:

FUNDHAA! daca iti faci cont pe you tube va merge mai bine? eu nu am viteza la internet si trebuie sa astept foarte mult... daca imi fac cont o sa mearga mai bine ^^? sau totu depinde de viteza internetului?

3 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Nu ca sa mearga repede depinde de viteza netului tau.

| Insanity a răspuns:

Totul depinde de viteza internetului, chiar daca iti faci cont nu va schimba cu nimic "calitatea". Mai bine te duci la cei de la cablu(sau de unde ai tu internet) si iti poti schimba viteza internetului.happybig grin

| niko a răspuns:

Depinde de viteza netuluihappy
Daca iti faci cont tot greu o sa iti mearga nu are legatura contul' cu viteza cu care se incarca :*