| daddu a întrebat:

Fundita.Am o problema cu calculatorul, daca nu sunt la el, nu misc mouse-ul si asa mi se pune cred ca in stand by adica imi dispare imaginea cu desktopu si apar cele 3 accounturi.Account= dupa ce se incarca windowsul imi apare 3 casute dintre care eu aleg.De fiecare data cand nu misc mouseul aproximativ 10 minute imi apare imaginea celor 3 casute si trebuie sa dau click pe accountu care il vreau. CUM fac sa nu mai apara cele 3 casute sa ramana si daca sunt idle in acelasi account. MS mult. fundita daca functioneaza.

3 răspunsuri:
| Smarandica a răspuns:

Calcetzi curul devil

| andrei_5375 a răspuns:

Click dreapta desktop >>proprieties >>screensaver>> si urci timpu de stand by

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clik dreapta propietati și pe acolo unde schimbi imaginea de pe desktop trebuie sa îți apară ceva sa schimbi minutele. Nu știu sa îți spun exact pentru ca eu am Windows-ul în spaniola.
Bafta.