| Izza_8670 a întrebat:

Fundita pentru cei care ma vor ajuta.acum cateva zile mi-am cumparat laptop.acesta are incorporat camera web.imi doresc foarte mult sa imi fac poze cu acesta dar nu stiu unde trebuie sa intru.plsss ajutati-ma.mentionez ca am instalat windows 7.multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Se pot face poze. Daca sistemul este instalat corect inseamna ca ai si driverele camerei instalate. Trebuie sa ai un soft al camerei cu care o poti accesa ca pe o camera foto

2 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Să înțeleg că ai reușit să faci poze?
Ce susține @Adwtsax nu este real. Întradevăr calitatea este slabă, nu se compară cu o cameră destinată fotografiei dar se poate. Și eu am laptop și pot să-mi fac poze dar la rezoluția de 1, 3 Mp cât are camera. Mulțumesc de fundiță.

| Adwtsax a răspuns:

Cu weburile incluse in laptop nu se poate face poza. decat cu cele ultra performante. Funda?