| KillerDeSentimente a întrebat:

Ajutor urgent! Laptop-ul meu nu mai vede wi-fi! Am instalat un program pentru localizare wireless si acum nu mai vede nicio reteaAre vreounu idee cum ar trebui sa procedez? Programul s-a numit Wi-fi Locator.Nu stiu ce sa mai fac.Va rog ajutati-ma.Mentionez ca nu as vrea sa reinstalez windows-ul deoarece este unu original (Windows 8).

Dau Funda Mare! Va rog.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca aici. Poate ai noroc. Fiecare program la instalare ar trebui sa creeze un "Restore Point". Trebuie sa revii la starea sistemului inainte de instalarea programului. Procedeaza ca aici:-Pasul 2
http://blogs.msdn.com/......point.aspx

1 răspuns:
| erzabadgirl08 a răspuns:

Cauta in laptop optiunea revino la setarile din fabrica sau poate daca dezinstalezi programul o sa-ti mearga.