| anonim_4396 a întrebat:

Fundita:XUnde pot gasi subtitrarile de la Inuyasha ep 86 pana la 105 aceste episoade fac parte din sezonul 4 de o luna de zile caut aceste subtitrari si nici in ziua de azi nu le-am gasit.sad

1 răspuns:
| Piiink a răspuns:

Buna :* Noroc ca m`am uitat la intrebarea ta :)) deci uite gasesti toate episodele cu Inuyasha pe siteul asta http://desene-animate.rascuplans.ro/desene-animate/i/inuyasha/ de la primul episod pana la ultimul :* Vezi in jos ca st niste pagini si dai pe pag alea pana gasesti epsiodul :* Te descurci tu ca esti fata desteapta;) Fundita :o3?