| anonim_4396 a întrebat:

Fundita:XUnde pot gasi subtitrarile de la Inuyasha ep 86 pana la 105 aceste episoade fac parte din sezonul 4 de o luna de zile caut aceste subtitrari si nici in ziua de azi nu le-am gasit.cryingbroken heart

1 răspuns:
| minhoshinee a răspuns:

Nu vrei mai bine un site unde vezi inuyasha subtitrat, cu toate sezoanele, inclusiv final act? intra pe desene-animate.rascuplans.ro! ai mai multe animeuri, dar din pacate acum e in lucru si trebuie sa mai astepti! si eu sunt fan inuyasha.bafta!