| dragonslep a întrebat:

Gainerele pun masa musculara si grasime in mare parte sau doar te ingrasa? Si carbohidrati din alimente daca îi consum voi pune grasime?

1 răspuns:
| MightyHawk a răspuns:

Nu o sa te ingrase daca pui osul la treaba, si nici minuni nu o sa faca, nu te astepta la crestere super rapida! Cat despre carbohidrati, ei sunt asimilati in organism orice ai face, ai nevoie de ei, nu te gandi la grasime, gandeste-te la ce vei face pentru a consuma acei carbohidrati.