| anonim_4396 a întrebat:

Gata cu examenele! big grin Ce planuri aveti pe vara asta? Eu una vreau sa ma distrez si sa merg la mare (n-am mai fost pana acum desi am 15 ani). Vreau o vara luuunga!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Loser8299 a răspuns:

Probabil dupa admitere ma duc la mare cu colegii. Dupa cred o sa mergem la gratare cat de des putem happy

| BubbleWhitee a răspuns:

Păi eu am muuuuulte planuri,dar insuficient timp să le îndeplinesc pe toate. laughing Pentru început vreau să fac câteva plimbări cu prietenii:la cinema,mall,parc, muzee, ștrand, apoi merg la țară să respir puțin aer curat și să văd ce mai e pe acolo, după care mă întorc pentru o vizită la mare și la munte.Deci pot să spun ca fac o "detoxifiere" laughing!