| Krises a întrebat:

Hai salut, care telefon vi se pare mai bun Huawei p8 sau p9 lite? si spuneti-mi de ce big grin

2 răspunsuri:
| Randomuser2000 a răspuns:

Iph7

| Krises explică (pentru Randomuser2000):

Pustiu', inainte sa iti iei un telefon, gandeste-te la calitate - pret, nu la cum sa impresionezi colegii de clasa big grin, dar asta cred ca ai s-o gandesti cand esti pe salariul tau, nu pe al parintilor

parerea mea la iphone e ca platesti mai mult brand-ul decat ce face telefonul, si majoriatea cred ca mi-ar da dreptate