| Elena_9796 a întrebat:

>Hallo!big grin<
O prietena de`a mea vinde postere multe din strainatate si din Romania cu MIley Cyrus si Twilight, dar si cu alti artisti cum ar fi : inna, jonas, lady gaga, kesha, vedetele din hsm, camp rock, demi lovato, selena gomez, tokio hotel, rihanna, paramore si cu multi altii... pe langa postere are si multe articole si lucruri fffff multe cu hannah montana si hsm.
Cine este interesat sa cumpere sa dea add la id :andrutzaricky

multumesc:*

1 răspuns:
| Sov95 a răspuns:

Hmmm thinking postere... aveti cu Linkin Park si AC/DC?