| EAlice a întrebat:

He, He! Acum pe 23 incepe Inima De Tigan. Cine se uita? Am vazut si prima oara, si imi aduc aminte cat mi-a placut. E fain filmu, evident ca is pareri pro si contra, si poate ca "rautaciosii inganfati" o sa zica "aa ce-i aia, ca si cum vb, si cum arata" etc. chestii din astea rautacioase. Tot ce pot spune e ca actorii si-au intrat bine in rol. Mie chiar mi-a placut, voua?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu m-am ispitit după acest serial, nici măcar nu am urmărit un episod cap - coadă.
Vizionare plăcută.
Pa, pa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu sunt rautacios si nici ingamfat dar Trustul PRO promoveaza numai tiganii, DE CE? Ca si-a luat Maruta tiganca? Ce avem noi de invatat de la tigani?

| EAlice explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Intr-adevar... nu prea avem ce invata, dar in film se prezinta si cat de chinuita e viata lor si cat de discriminati sunt. Oricum, cune vrea se uita, cine nu. are tot dreptu sa arunce televizorul pe geam sau sa se uite la alt post laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru EAlice):

De uitat nu costa nimic ei iau bani pentru ce fac, dar prostii care vor sa arate ca ei se chinuie si cheltuie banii pe care nu-i au

| EAlice explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ai dreptate.

| IndiferentXD a răspuns:

E film romanesc? e clar, am o parere proasta despre filmele romanesti (recente). mai pe scurt nu le suport. tema filmului spune tot sad
Ii dau dreptate user. ului de sus Pro tv-ul promoveaza toata prostia posibila!

| EAlice explică (pentru IndiferentXD):

Si eu la fel ca tine sunt total de acord, si eu am o parere extrem de proasta despre filmele romanesti, nou aparute. Dar acesta e un serial, in care s-au adunat mai multi actori cu un nume, si o cariera, si cat despre titlu, nu dezvaluie ce se intampla. E vorba despre o poveste de dragoste oarecum interzisa pentru ca fata era romanca iar el tigan, si asa familiile se inpotriveau. Are si acctiune, ma rog. ai putea macar sa incerci sa vezi putin, oricum daca nu iti place, cum am spus mai sus, poti areunca teleizorul pe geam sau te poti uita la altceva. Esti liber sa faci asta laughing

| IndiferentXD a răspuns (pentru EAlice):

M-ai facut curios happy!
m.am uitat putin pe youtube la cateva filmulete si pot spune ca porcaria asta de sceneta numai film nu e sad!
Film facut special pentru audienta (audienta in Romania inseamna multa lalaiala, manele/tiganime, fete aproape dezbracate complet)
Printre actorii cu nume de care tot zici apare si alde' Babi Minune laughing genial
in fine film pentru inculti care il au ca idol pe guta si salam. nu vreau sa te jignesc dar nu pot intelege ce.ti place la mizeria aia de productie, daca pot sa.i spun productie.

| EAlice explică (pentru IndiferentXD):

Nu iti dau dreptate! Urasc manelele si toti cei cara canta asa ceva, dar totusi ma uit la film. Toti oamenii sau invatat sa judece fara sa inteleaga sau macar sa ASCULTE parerile celorlalti.