| anonim_4396 a întrebat:

Am un Samsung S5230 si as vrea sa ii schimb carcasa complet, si ecranul. L-am cam zgariat si as vrea sa il schimb si pe alb. Care ar fi pretul, tinand cont ca as dori sa il schimbe cei de la magazin?

Si unde ar trebui sa merg? La Vodafone sau Cosmote? thinking Sau la un alt magazin? Telefonul este cumparat de la Cosmote, fara abonament, si de ceva timp sunt pe Vodafone.

Multumesc si Sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| MertOrton a răspuns:

La cosmote costa in jur de 25 de lei si la Vodafon in jur de 22 lei cat imi amintesc big grin

2 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

La cosmote, nu o sa te coste foate, foarte mult,
Sa ai bafta!

| quartz1999 a răspuns:

Du-te la cosmote, te va costa in jur de 30-40 ron una de ''calitate''. funda?