| sisoloco a întrebat:

Heeei tpu...am o problema la pc..de cand a expirat licenta la windows(windows 7 enterprise) compu mi se inchide din ora in ora.ce sa faaaac? help me big grin

PS:scuzati greselile.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Downloadeaza si instaleaza programelul asta: http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml
Apoi citeste si executa ce scrie aici.

2 răspunsuri:
| sisoloco explică:

Mersi

| mario_6601 a răspuns:

Salut am si eu aceeasi problema am windows 7 home premium am incercat sa-l activez si dupa ce i-am dat sertart nu mai intra in windows tu cum ai rezolvat problema