| tzupy_1014 a întrebat:

Problem urgenta! tocmai mi-a expirat licenta la windows 8 si mi se tot inchide pc-ul de unul singur. ce sa-i fac? in afara de reinstalat

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

NU face prostia sa îl piratezi.Așa cum probabil ți-o fi recomandat unu și altul care crede că se pricepe, real nu e așa.
Deci tu ai Windows 8.1 în copie de evaluare bănuiesc.
Dacă cumva nu ai folosit activatoare și alte cretinătați de-asta, sper să nu fie prea târziu ia legătura cu mine în provat și lasă-mi ID-ul tău, că te ajut cu o soluție legală ce îi spune rearm.
Cum se face pe messenger ca e nevoie de dialog.
Succes

| gelu1970 a răspuns:

Nu trebuie reinstalat. citeste mesajul privat ce am trimis.

| tzupy_1014 explică (pentru gelu1970):

Ti-am lasat tot un mesaj cu problema mea mai pe larg...

| CosminComan75 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fqD8H8hLRYA sper ca ti-am fost de ajutor!