| holasenorita a întrebat:

Heeey, am nevoie de puțin ajutor. Stiu ca pare ciudat dar as vrea sa ies azi cu un tip pe care nu îl cunosc și e din alta localitate. Mi se pare super drăguț și nu știu dacă sa ma întâlnesc cu el sau nu (ținând cont ca nu e doar el, ci și un grup mai mare). Ideea nasoala e ca pleacă azi și e ciudat sa îl conduc la plecare. Voi ce spuneți sa fac, sa ies sau nu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai acasa, ca nu ai nici o sansa sa-l agati, odata ce el este cu grupul.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să ieși.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori te întâlnești doar cu el, ori nu te mai întâlnești deloc.