| мιcнєℓℓє a întrebat:

Heeeyyy TPU! Vreau sa imi iau telefonul Samsung s5230.Strang bani din colindat si din plugusor.Am mai multe intrebari la el:1.Se strica repede? 2.Are destul de multe aplicatii? 3. Face poze faine? 4. Tine mult bateria? Va rog sa imi raspundeti ca sa stiu al ce telefon ma astept! Fundita promit!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Rooxxana a răspuns:

Am si eu tot Samsung S5230 cu Hello Kitty.
1) Eu il am de 1 an si este in perfecta stare...nici o zgarietura nimic.chiar daca l-am scapat de destule ori pe jos
2)Da are foarte multe aplicatii...
3)Da face poze foarte frumoase.are camera de 3.2 megapixeli :D
4)Da.tine ft mult bateria. spre exemplu l-am incarcat luni si azi e vineri si mai am 2 liniutze :)
Uite si un site unde poti vedea mai multe despre acest telefon :D :http://samsung.yourphone.ro/Detalii-Samsung-Star+S5230+White.html
Bafta :*