| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Heei! Ati astepta persoana iubita cam 6-7 luni ( cu o pauza acasa a fost plecat 3 luni, acum e acasa, pleaca peste cateva saptamani) pana se intoarce din strainatate? A plecat al meu pentru bani, il astept cat pot de mult insa uneori ma simt singura. Voi ce ziceti? Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| xByte a răspuns:

Din moment ce parasirea persoanei respective va duce exact catre ceea ce nu iti doresti, si anume singuratate, te sfatuiesc sa pastrezi relatia.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu nu as accepta o relație la distanță, de obicei astea nu merg.
Poate plecați împreuna sau faceti cumva sa aveți venituri mai mari aici.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Banii astia strica tot in viata...pacat