| pinkflower a întrebat:

Heei! De la inceputul anului scolar unui baiat a inceput sa ii placa de mine. Mi-a spus si pe facebook ca s-a indragostit de mine si de 8 Martie mi-a dat un trandafir rosu:X. De atunci tot am mai vorbit, la scoala ne salutam, ne zambim dar mie nu prea imi place de el, doar il simpatizez. Si aseara am vorbit pe facebook. Prima data m-a intrebat daca am avut vreun prieten vriodata iar eu i-am spus adevarul, ca nu. Apoi mi-a spus ca lui ii place de o fata foarte mult si ca nu stie daca sa o intrebe sa fie impreuna cu ea. Eu am ramas cu gura cascata cand m-a intrebat asta. Mi-a cerut sfatul iar eu i-am spus sa ii spuna ca ii place de ea...nu am stiut ce sa ii ziclaughing.

Deci nu inteleg...acum vreo doua zile imi zambea si aveam impresia ca inca ii mai place de mine, si aseara imi spune ca ii place de alta fata si ma intreaba cum il sfatuiesc eu in legatura cu fata aia. Eu zic ca a fost un gest urat sa ma intrebe tocmai pe mine in legatura cu o alta fata.

Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| WholeWorld a răspuns:

Tare blonda mai esti.
Cum sa nu-ti dai seama laughing.

| IchigoFullbring a răspuns:

Fetele stiu totul una despre alta si probabil de asta tea intrebat pe tine(o fata)cum sa atraga o fata.

| skizzo133 a răspuns:

Deci sa-ti explic. poate e vorba de tinehee hee si nu stie cum sa te intrebe.adica eu cred ca pe tine vrea sa te intrebe dar ii e rusine.

| Maris141414 a răspuns:

Se referea la tine :* laughing Prefa te ca nu iti dai seama si spune i ce ti ar placea tie pentru ca e clar ca despre tine e vorba happy