| CraciunRoby1999 a întrebat:

Un ecran de 3 inch e mic sau suficeant. Ce ati alege intre ALLVIEW P5 Mini si Smartphone SAMSUNG S5360 Galaxy Y FUNDA +VOT!

Răspuns Câştigător
| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Allview p5 mini - are android de 4.0.4 merge foarte bine are o prietenă, eu am avut Y și nu era bun. + la Allview jocurile temple run, subway surfers nu se blochează ca la LG optimus l5. Și la y camera nu prea e bună are cameră doar de spate, pe când p5 mini are și de față și de spate. Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Am s5360, sunt oarecum multumit de el dar tu ai vazut ce specificatii are p5-ul?
Cauta niste review-uri de la utilizatori si daca sunt bune i-ati Allview