| Deliα a întrebat:

De ce fetele din ziua de azi nu mai poarta fuste si rochii? Eu am 20 de rochii si 17 fuste si nu port pantaloni decat la ora de sport.Chiar si toata iarna port rochii.Eu nu ma simt bine in pntaloni, ma simt baietoasa crying. Fetelor de ce nu purtati rochii si fuste? Vie frica ca va ridica cineva fusta/rochia?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| xXdoareuXx a răspuns:

Si eu port destul de des fuste...si iarna cand mai ies imi iau fuste si imi ingheata picioarele de frig. eu una am patit-o sa vrea 3 colegi sa-mi ridice fusta dar nocor ca eram aproape de un scaun si m-am sezat repede zoslaughing

| Deliα explică (pentru xXdoareuXx):

Norocul tau big grin.Mie nimeni nu a indraznit sa mi-o ridice.Sunt bataioasa si nimeni nu are curaj sa puna un deget pe fusta mea laughing.Un an nou fericit!

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Fiecare fata se imbraca cu hainele despre care simte ca o reprezinta cel mai mult, poate unele fete se simt bine fiind mai "baietoase". Daca am fi toate la fel ne-am plictisi.devil

| Deliα explică (pentru anss23):

Cred ca ai dreptate.Eu sunt mai delicata de felul meu, in plus 2 din 3 oameni sunt fete adica 66%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu mi-au placut rochiile, rochitele, fustitele etc (si bluzele prea decoltate).Nu-mi place sa fiu privita in felul ala, prea insistent si pot sa ma imbrac fain si elegant si fara rochita.
Am doar o rochita in dulapul meu si p-aia m-au cam "obligat" ai mei s-o cumpar, deci oricum n-o portlaughing.
La multi ani, o zi perfecta sa ai!winking

| Deliα explică (pentru anonim_4396):

Mersi! Un an nou fericit!happyFiecare sa se imbrace cum se simte mai "el"

| Freedom_1119 a răspuns:

Nu fi asa categorica.Sunt multe fete care mai poarta fuste sau rochii, pur si simplu, aceasta depinde de personalitate.Si in plus,cind imbraci o rochie sau o fusta,de obicei, se cere si machiaj sau careva accesorii, tocuri etc.
Posibil sa fie si asta un motiv din care fetele poarta mai rar fuste sau rochii, cu atit mai mult, cind pleci la scoala si nu ai timp nici macar sa bei un ceai...

| Deliα explică (pentru Freedom_1119):

Eu port rochii si fuste non-stop