| SweetCake022 a întrebat:

Heei.; o3
Un baiat tot trece pe langa mine iar de fiecare data cand o face se impinge in mine.
Pare ciudata intrebarea dar... oare ma place?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Banuiesc ca esti micuta,altfel n-ai avea dileme de genul asta.
Da,baiatul te place si pentru ca habar nu are cum ar putea altfel sa-ti atraga atentia,a gasit metoda asta!
E un mod copilaresc si imatur sa-si manifeste simpatia,peste ani va rade singur de stangaciile lui,in mod normal o fata o protejezi si faci totul sa n-o deranjezi cu ceva,vorba care spune ca o fata sa n-o atingi nici cu o floare nu e spusa degeaba.
Deci,baiatul te place.
Acum,ce vei face tu in continuare,depinde numai de tine,eu m-as opri fix in fata lui si l-as ruga sa nu se mai impinga in mine,ca-l vad si fara practici violente!laughing
Si, de-acolo, incepe discutia, ii dai id si fb, le ceri si tu pe-ale lui si astepti.
Sa-l inviti tu undeva mi se pare prea mult...

| mona a răspuns:

Ciudat mod de a se face remarcat baiatul, probabil te place

| vali1985 a răspuns:

Da dar este timid.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Da.este posibil sa ii placa de tine dar e timid sa ti'o spuna.Dar e f posibil sa vrea doar sa atraga atentia.Mie mi s-a intamplat.

| zurick a răspuns:

Probabil te place si este timid.Iti dau un sfat mai asteapta ca sa te convingi daca are sentimente pentru tine.

| DeKoniec a răspuns:

Da, te place, si este timid. La ora asta numai stiu ce sa scriulaughing Daca este timid fa tu primul pas invita-l prieteneste in oras, si vezi daca este de trb..asta in caz ca te atrage si pe tine putin. Succes!

| SweetCake022 explică (pentru DeKoniec):

O sa incerc sa il invit. Si da, ma atrage. laughing [ il plac ]

| Terentee22 a răspuns:

Cu ce se impinge?

| SweetCake022 explică (pentru Terentee22):

Cu ce ar putea sa se impinga? laughing

| greece12 a răspuns (pentru Terentee22):

Intrebarea ta mi-a provocat un ras cu sughituri, multumesc.laughing
Si nu-i prima oara, asa ca multumesc in general, ador umorul sanatos!

| Terentee22 a răspuns (pentru greece12):

Stiu ca nu e prima oara, nu ai pentru ce

| Baws a răspuns:

Da