| allige243647 a întrebat:

Heei. ştiţi programe de editat poze pentru android gen retrica, camwow [care să-şi pună emblema sau ceva ], dar să editeze şi bine?

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Alea nu editează bine. Alea decât sunt populare pentru că au emblemă. În rest nu sunt cu nimic mai presus decât pixlr şi alte rahaturi.

| allige243647 explică (pentru Rakanishuu):

Da; dar eu am întrebat dacă ştiţi programe gen ălea cu emblemă, pentru android ' : )

| Rakanishuu a răspuns (pentru allige243647):

Şi eu te-am corectat.

| allige243647 explică (pentru Rakanishuu):

Păi e o întrebare; n-am zis ca camwow sau retrica editează bine;

| Rakanishuu a răspuns (pentru allige243647):

De ce nu-ţi creezi o emblemă personală? Ar fi mai mişto decât pe un program pe care şi le poate edita şi ultimul prost.