| Biancutzika a întrebat:

Heei TPU. Deci. Acum cateva zile am cunoscut un baiat mai mare cu 2ani. Era super amabil si se uita insistent la mine

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

El se uita insistent la tine inseamna ca te place foarte mult! Dar ai foarte mare grija si sa fii atent la dansul, daca se poarta frumos si vorbeste politicos, amabil, fii atenta la comportamentul lui! Daca simti sau intuitia iti spune ceva sau ti se pare ceva dubios, sa te inderpartezi de el si sa spui sa o ia mai usor ca relatiile dureaza mult! Deci ai foarte mare grija si fii atenta!

10 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai grija ca poate te dai cu capul de perete! Nu cadea in plasa asa repede! Mai studiaza

| darrio2007 a răspuns:

Asa.Si?

| J0B0MAT a răspuns:

Deci. Fara deci.In rest Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

interesant.

| iSwag a răspuns:

Bun, si ai venit aici sa te lauzi?

Eu am vazut un BMW m3 din 2015 pe strada, in oras, ma uitam insistent la el.

| anonimg a răspuns (pentru iSwag):

Să nu fim ironici. Căci nu stim motivul pentru care nu a putut continua mesajul.

| SDana a răspuns:

Aveai ceva pe fata sau ti-a ramas vreo ceva intre dinti?

| onuticuta200312 a răspuns:

Probabil te place nu vad alt motiv...Intra in vorba cu el si poate iti dai seama daca te place... FUNDA?

| FunditzaWwW a răspuns:

Care e intrebarea?

| Biancutzika explică:

Nu stiu de ce nu se pusese toata intrebarea, cautati va rog in intrebarile mele ca am pus.o din nou!