| mindyabusiness a întrebat:

Heei TPU!
Este acum o prietena online pe Facebook. Ma inteleg bine cu ea si am vorbit mult pe chat... Si de atata ori am vorbit cu ea incat eu cred ca deja s-a saturat de vorbele mele si acum vreua sa vorbesc happy Nu stiu ce sa-i spun happy dau funda primului raspunswinking

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Buna ce faci? cum te simti, vrei sa iesim la un film, am auzit de unul foarte bun(gasesti tu unu)apoi daca vrei putem merge sa mancam o pizza buna, si asa mai departe