| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Heei, TPU.
Fundaaa. >:
Vi se pare ciudat ca la varsta de 12 ani o fata sa aiba 1.60 m inaltime? thinking
Adica atat am eu si multi oameni imi spun ca sunt inalta, dar sincer, sunt una dintre cele mai scunde din clasa. laughing
Prietenele mele au in jur de 1.70 si au tot 12 ani.
Voi ce inaltime ati avut la aceasta varsta? confused

Răspuns Câştigător
| Bella20 a răspuns:

Pff.E chiar foartee normallstraight face..nu e ciudat delok..Nah asa eram si eu avem 1, 60 straight face..Sh eram cea mai mare din cls..Sh acum totii m-au ajunsstraight face..Sunt cea mai mik din cls aproapeelaughingstraight face.
Sh eu am 1, 67 sh am 15 ani:*

12 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Nu ai dc sa-ti faci grij pentru asta e faza de copilarie te dezvolti mai repede nu are absolut nimic stai linistita.winking

| Maria002 a răspuns:

Heii! Stai linistita nu e nimic ciudat, eu am 1, 65 si am o colega de 1, 76.
Decii nu te ingrijorawinking

| IIIIIIIIIIIII explică:

Am dat funda lui @Bella20 pentru ca a raspuns prima, dar v-am dat vot la toti pentru ca toti m-ati ajutat! :**

| Bella20 a răspuns (pentru IIIIIIIIIIIII):

Multumesc :* >big grin

| IIIIIIIIIIIII explică (pentru Bella20):

Cu placere. :**

| illusion a răspuns:

Eu, nu mai tin minte ce inaltime aveam la varsta de 12 ani, dar sora mea are 12 ani si aceeasi inaltime o are si ea. Culmea, si ea este printre cele mai scunde fete din clasa. Atat timp cat nu esti singura fata acre are 1, 60 la 12 ani, nu esti ciudata. Daca era ceva in neregula cu tine parintii tai observau asta, nu era nevoie sa ajungi sa ne intrebi pe noi. Sper ca te-am ajutat.

| Măduuțaa a răspuns:

Buna! Nu iti fa griji, pentru o fata este normal happy Si eu la 12 ani am avut 1, 60 si acum am 1.75.Nu-ti fa griji, ca o sa cresti tu.E timp pentru toate big grin. Daca vrei sa mai vorbim da-mi un id de yahoo.

| Koalass a răspuns:

Si eu tot atat avea deci nu e cv ciudatwinking

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Înainte nu era normal deoarece în trecut populatia nu era așa de dezvoltată fizic. Acum copiii sunt mai mari decât par, dezvoltați fizic ba chiar și psihic.
Pe scurt, da. Este ceva normal, nu sunteți singurele.

| Criss_Cristina_1994_Amzs a răspuns:

E foarte normal, eu tot atat aveam, si eram printre cele mai scunde...

| RaulPTR a răspuns:

Eu unul sunt baiat si la 12 ani aveam aprox 1.70-1.72. Acum la 13 ani am 1.75.