| ეΓმzყlἶfპ a întrebat:

Heei, vineri am primit de la domn diriginte o foaie pe care trebuie s-o completam, e vorba despre banii de liceu. E obligatoriu, ca eu nu am inteles nimic din ce a spus domn diriginte straight face?

4 răspunsuri:
| Gstefan a răspuns:

Si de ce nu ai mers sa il rogi sa iti mai explice inca o data?

E greu in ziua de astazi la scoala, vai de voi.

| ეΓმzყlἶfპ explică (pentru Gstefan):

Pentru ca a trebuit sa plece, de`aia happy. Esti tu marele destept big grin

| Gstefan a răspuns (pentru ეΓმzყlἶfპ):

Ah, ce naiv sunt. Eu creadeam ca doar a iesit din sala, si puteai sa il urmezi. Dar de unde sa stiu eu ca a disparut din tot universul nostru. Buna e vorba aia, omul cat traieste invata, multumesc de clarificare.

| Omerta47 a răspuns:

E pentru aia cu un venit sub 200 de roni sau ceva de genu. Daca nu traiesti in pestera sau nu lucreaza ai tai la negru nu iti trebuie. Sau mai poate fi fisa in care dai 2% din impozitul pe salariile parintilor la scoala, la fel, nici aia nu e obligatorie si e o prostie.