| LostHeart a întrebat:

Heeii TPU. Am o mare problema :-s. In fiecare vara cand vin la bunici este un baiat care ma place. El vine de la Bucuresti tot la bunicii lui. Si de fiecare data l-am refuzat. Acum i-a spus unei prietene ca ma place foarte mult si ca ar vrea sa fiu altfel si sa ii dau macar o sansa.straight face. Dar eu am prieten si nu il plac. I-a mai zis ca atata timp cat eu sunt fericita si el este :"si chestia asta m-a atins la corazon. straight face Nu stiu ce sa fac pentru ca nu vreau sa il fac sa sufere dar nu pot sa fiu cu el pentru ca eu tin la prietenul meu no talking. Va roog mult un sfat.puppy dog eyes Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Daca ai un prieten si il iubesti, si chiar nu vrei sa-l inseli, pai din partea mea ai respect 100%.
Spune-i baiatului cum sta treaba, i-al odata de mana, du-te cu el undeva unde sa fiti numai voi doi, si spune-i asta, ca ai un iubit, si ca nu vrei sa-l inseli pentru ca il iubesti... si daca el intr-adevar te place asa mult, te v-a intelge, si daca vrea te poate astepta, si daca v-a fii vreodata sa te desparti de prietenul tau, ii vei da o sansawinking
Oricum, bravo, fete ca tine care isi iubesc prietenul si nu vor sa-l insele...mai rar.

3 răspunsuri:
| BlackMillFan a răspuns:

Daca deja ai prieten nu cred ca ai ce sa faci..desi, daca nu ai avea prieten mai bine i-ai da o sansahappy