| Miihaelllaaa a întrebat:

Heeiii TPU puppy dog eyes!. Am si eu o intrebare love struck. Imi place mult sa filmez. Si, sincer, nu stiu muuullltttee lucruri despre asta laughing))). Cu as putea sa lipesc doua sau mai multe videoclipuri, sau acum sa fiu in stanga camerei, iar in secunda urmatoare, in dreapta camerei. Sau, cum as putea sa pun un scris pe un videoclip ( editat )?
Va rog mult, imi puteti spune si mie puppy dog eyes?
Am mare nevoie de ajutor. Voi da funda love struck.
Multumesc tuturor :*:*:*!

2 răspunsuri:
| 78buc a răspuns:

Salut...pai in calculator trebuie sa ai o asa programa numitaWindows Movie Maker...si acolo poti face toate astea

| Miihaelllaaa explică (pentru 78buc):

Eu nu am :-s. Si din cate am inteles, se face printr-un program de editat care se numeste VideoPad. Il am in pc, dar nu stiu sa il folosesc laughing Cam asta e ideea x_x