| NicollNikkyKv a întrebat:

HEELPP! Dupa cum stiti fiecare scoala organizeaza un bal al bobocilor, si vreau sa particip...DAR LA PROBA DE APTITUDINI AM NEVOIE DE AJUTOR, vreau sa fac un dans si nu stiu ce stil.
m-am gandit la dubstep sau hip hop...sau ceva idei? puppy dog eyes
AS VREA CEVA VIDEO-URI CU DANS HIP HOP BINEINTELES CA, CU FETE...
stiu ca e devreme dar veau sa ma gandesc din timp nu in ultimul moment.
FUNDA

5 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Nu exista asa ceva, stiu eu, adica nu obligatoriu, se fac dansuri, exersate, un spectacol cu coregrafie iar apoi depinde de cum vor sa faca misto de voi cei de a12-a, poate fi si o proba de aptitudini, un test de cultura generala, sau nimic...

| NicollNikkyKv explică (pentru TeckTonik997):

Cei de a 11a organizeaza balul cu o pofesoaa si nu fac misto.

| lorena15 a răspuns:

Esti fata, te-as sfatui sa incerci street dance uite video-uri https://www.youtube.com/watch?v=efK_Nzc6wQU daca iti place asta uite https://www.youtube.com/watch?v=efK_Nzc6wQU invata-l aici

| baf a răspuns:

Eu zic sa te duci si sa participi.improvizezi tu ceva.e parte din liceu si balul ..asa ca nu rata momentul asta! mie tin minte ca mi-0a placut mai mult decat banchetul.

| robi1990 a răspuns:

Eu unul m-am facut de rusine la balu bobocilor n-are rost sa te duci e pff