| anonim_4396 a întrebat:

Heelppp meee...in aceasta sambata e ziua celei mai bune prietene...nu stiu ce sa-i dau. ea e genu de fata care adora accesorile.in special cerceii mari si rotunzi(cat se poate de mari.)ajutati`ma.

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Cea mai buna prietena, uite ii poti lua ceva simbolic ca sa exprima si prietenia voastra. De exemplu poti lua o rama de fotografii din sticla, asa si sa pui o poza cu tine si cu ea si o bluzita draguta,cercei asa cum ai spus tu,o trusa de farduri, un papitoi de plus, o bratara pe care sa scrie ceva legat de prietenie [una tie si una ei ]

sper sa fi fost de ajutor :*

1 răspuns:
| ascovit a răspuns:

hee hee Poi deja ai scris un cadou care sa-i placa mult, cercei mari si rotunzihee hee, si daca ai putea sa-i mai dai impreuna cu ei o rama de fotografie in care sa pui o poza cu voi doua asa cum a spus @InNa ar fi perfect:-)