| ZzZapPpaCcCitTta a întrebat:

sambata va fi ziua celei mai bune prietene a mea si ea mi-a spus ca vrea un cont Imvu de fata Sau un cont lady popular! si caut peste tot si nu gasesc...stiu ca nu va intereseaza, dar va rog ajutati-ma!:X Fundoi+Vot

Răspuns Câştigător
| danusikd a răspuns:

Uite aici poti sa te inregistrezi.http://www.ladypopular.ro/... dai click unde scrie (joaca acum si inregistreazate gratis).si fai cont. daca apare ceva ce nu intelegi ma intrebi. succese

3 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Fa.i un cont pe lady popular.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Aaa,nu stiu...am avut un cont cu mai multe haine, pe care nu il mai foloseam dar am uitat parolabig grin

| ZzZapPpaCcCitTta explică:

Pai ea vrea unu cu ceva mai multe haine