| hermione a întrebat:

Heey! Am mare nevoie de ajutor din partea voastra! Peste 3 zile plec la mare si tocmai atunci cred ca imi va veni menstruatia. Stiti niste metode de a o grabi? ( fara medicamente, ceva natural ) Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Este imposibil sa grabesti menstra. Nu ai ce sa iei, eventual poti bea ceai de cretisoara pentru reglarea menstruatiei, dar sa-ti vina mai repede este practic imposibil

| vla64 a răspuns:

De ce nu faci o vizita medicului tau ginecolog pentru a-i cere sfaturi. Cred eu ca este mai indicat, decat sa te apuci sa iei pastile asa de capul tau.