| DeeaDeuTsa a întrebat:

Heii!
O prietena are o problema.
Deci. Avea un cont de FaceBook si i l-a spart cineva si parola nu o mai stie. Dar nu asta este singura problema. Cand vrei sa aflii parola de la FaceBook, iti cere emailul. Eee, problema e aici! Nu mai stie nici parola de la messenger ca si ala a fost spart odata cu contul de FaceBook. Iar cu ajutorul intrebarilor secrete nu reuseste ca nu-si mai aduce aminte o intrebare, iar adresa alternativa nu are.
Help me?!
Banuiesc ca mai intai trebuie sa afle parola de email si apoi cea de la FaceBook. Deci e o problema 2 in 1, sa zic asa...
Funda! Sper sa gasim o solutie!

10 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Daca nu are adresa alternativa la email si a uitat si parola si raspunsul la intrebarile secrete atunci contul este practic pierdut.

| Alexander121 a răspuns:

Baga parola de mai multe ori gresit(2-3 ori)
si o sa iti arate o poza cu avaatarul tau...si sub poza iti apar 2 propozit si ii dai pe cea cu acesta sunt eu
dupa aia dai reseteaza parola
bifezi primul cu use my yahoo account dai continua dupa aceea intri pe email si dai sa citesti emailu de la facebook si ii dai schimba parola si dupa aceea iti apare o noua fereastra unde sa schimbi parola! MUKTA BAFTA
FUNDA
?

| DeeaDeuTsa explică:

Nu merge link-ul tau...

| Alexander121 a răspuns (pentru DeeaDeuTsa):

Ce link nu iti functioneaza se poate mai multe detalii? si eu am patit la fel, si ea-am indrumat sper pasi efectuati de mine, deci practit si teoretic cei corecti, mai multe detalii

| DeeaDeuTsa explică (pentru Alexander121):

Pai @Aspacardin mi-a dat link-ul acesta : http://www.solidfiles.com/d/30fa7359e3/ si l-am descarcat de pe site si apoi nu merge :|. Help. :| :(

| Alexander121 a răspuns (pentru DeeaDeuTsa):

Dar nu iti sti emailu?

| DianaSweetSel a răspuns:

Pai poti sa iti descarci programul ala.Hacker. Iar, mai intai spargi parola de la email, iar apoi afli cea de la Facebook. Funda?

| Loredana_Lory_1998 a răspuns:

Pai sa-si faca alt id si alt facebook

| RVP20 a răspuns:

Pai fara hack este imposibil.Si hack-ul de spart conturi de messenger se gaseste foarte greu.Nu mai are ce face.