| Viatamergeinainte a întrebat:

Heey:* ce inseamna cand un baiat iti mangaie palma du degetul?big grin

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde...poate sa nu insemne nimic pentru unii, eu stiam ca atunci cand baiatul face asta inseamna ca te vrea

| darriya a răspuns:

Ca vrea sa te calareasca laughing) doh ce intrebare, se juca cu mana ta pentru ca avea emotii

| vartolome1 a răspuns:

Depinde cu ce deget: daca este cel mijlociu, vrea sa faca ceva cu tine, in rest este un simplu gest de afectivitate!

| LoveBrokeHeart a răspuns:

Sunt sigura ca acel baiat a pus achii pe tine adica ii place sa te atinga

| LoveBrokeHeart a răspuns (pentru LoveBrokeHeart):

Mai ai intrebari ca vreau sa raspund la ele