| Sugar_5941 a întrebat:

Heey! Ce parere aveti despre baietii frumosi, destepti, isteti, atenti, draguti, grijulii,, altruisti... dar totodata foarte emotivi, nu-si impun punctul de vedere, mototoli si foarte maleabili?

Răspuns Câştigător
| alexaaa a răspuns:

Pe mine ma cam atrage acest tip de baieti. dar nici asa, mototolihappybig grin.cred ca fiecare baiat are defectele lui.sunt acei baieti, cum ai zis tu; ca sunt frumosi, atenti. dar mototoli.sunt si acei baieti indrazneti, frumosi, dar care nu sunt deloc inteligenti si indraznetiwinking. depinde de cum se pot modifica aceste defectewinkingadica, daca poti sa ii faci sa fie mai indraznetzi...acesti baieti ar fi printre cei mai buniwinking