| And456 a întrebat:

Heey! Cupluri vărsător - scorpion? Sunt compatibile aceste doua zodii?

4 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Compatibilitatea are legătură cu personalitatea unei persoane, nu cu data în care s-a născut cineva. Suntem ceea ce alegem sa fim, nu zodiile ne dictează care partener e compatibil cu noi. Ceea ce seamănă omul, aceea va și secera, deci nu ne pot influența zodiile.

| deeeaqq a răspuns:

Au, încă credeți în chestia cu compatibilitate?

| simplegirl2 a răspuns:

Chiar crezi in astea?! nu-s adevarate oricum .....se poate nimeri asa din intamplare sa fie ceva dar nimic mai mult