| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Heey, intrebare pentru baieti. V-ar place o fata rebela dar sensibila, mai putin feminina, dar care nu injura, o fata care fumeaza sau una cuminte, amuzanta si care sa va faca sa radeti sau una tacuta? Conteaza asa mult aspectul fizic? Plsss puppy dog eyes P. S si daca mai are si parul mai...scurt?

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

O fata cuminte si care sa ma iubesca. Aspectul fizic nu e cel mai important.cel putin asa gandesc eu. Pace tie!

| Villy0po a răspuns:

Rebela si sensibila-Da
mai putin feminina-Nu
dar care nu injura-Da
una care fumeaza-Nu
cuminte-Da
amuzanta-Da
tacuta-nu
par lung-Da
sa nu fie foarte scunda si nici foarte grasa, sa aiba ochi frumosi, sa fie isteata si nici prea copilaroasawinking