| Poinsettia a întrebat:

Promit fundita.
Bai tipilor tongue, doua intrebari pentru voi:
1. Cat de mult conteaza pentru voi ca o fata sa fie feminina?
2. Preferati o tipa feminina sau mai baietoasa (dar nu exagerat)?
Fata feminina inseamna tot ce poate insemna feminin: sensibila, delicata, par lung, prefera rochitele, adora tocurile, nu injura/fumeaza/bea, nu se comporta "brutal" etc. etc. etc.
Fata baietoasa (nu exagerat) nu evita sa injure/bea/fumeze, intotdeauna cu pantaloni, prefera adidasii si tenisii, nu o deranjeaza sa se ia la bataie, par foarte scurt sau mediu etc.
Deci, preferati o tipa feminina sau mai baietoasa?
Astept raspunsurile. ohappy

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bai tipobig grin feminitatea nu sta neaparat in faptul ca mai bea o bere sau fumeaza sau ca mai poarta pantaloni uneori. Sa nu confunzi nici o mironosita cu o tipa feminina. Feminitatea sta intr-o anume delicatete, gingasie, armonie, alura angelica specifica femeii. Daca ii lipseste asta mie imi va fi respingatoare. Daca imi place cineva as fii nebun sa pun conditii daca ii place sa bea o bere cand stiu ca mie imi placebig grin Iar cineva care imi place arata bine indiferent de haine sau maniere. Feminitatea e mult mai profunda de atat si nu se poate simula. Mie imi pare tare usor de recunoscut din moment ce si eu pentru un barbat am o latura feminina destul de puternica.

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Conteaza foarte mult sa fie feminina. Cu cat e mai feminina, cu atat mai binesmug

| cristiano93_5452 a răspuns:

Pai pentru mine conteaza f mult sa fie feminina big grin :X ca doar ies cu o fata nu cu un baiat rolling on the floor. si daca ai fi feminina. e super ok. :X :* Te vreau feminina :* si sa nu fumezi strica dinti si te imbbatraneste si nu te face sa pari "smek" :* deci si daca esti frum da-mi si id tau tongue :*