| AlexandraMaria15 a întrebat:

Heey! Mi-a venit menstruația de 4 ori până acum.Nu știu ce să fac...toate prietenele știu,mama,bunicile, mătușile...numai tata nu știe (dacă nu cumva i-a spus mama). Voi i-ați spus tatălui vostru? Cum?
P.S am 12 ani

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Nu i-am spus!
Banuiesc ca i-a spus mama sau si-a dat el seama! Adica orice barbat stie ca de la o anumita varsta orice fata trece prin niste schimari si ca va avea menstruatie!
Stai linista, nu cred ca trebuie sa ii spui, nu ca nu i-ar pasa, dar este problema de fete....este suficient ca i-ai spus mamei tale! In plus, cred ca iti va fi rusine sa vorbesti cu tatal tau despre menstruatie (poate ca si lui)! Este un sfat, tu faci cum doresti!