| Maty2000 a întrebat:

Heey! Sunt fata si trebuie sa aleg dintre 2 filme la care sa merg legenda calaretului singuratic sau turbo? Cel mai rapid radpuns funda!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Legenda calaretului singuratic e bun, l-am vazut, dar nu cred ca filmele astea o sa-ti placa, adica niciuna dintre ele... big grin
Dar poate iti place actiunea big grin
Oricum Vizionare Placuta! happy

| Dariusuu a răspuns:

Nu am vazut niciun film din ele, dar as merge pe turbo, nu stiu daca e dar e mai bine decat sa cunosc povestea calaretului singuratic.

Tu decizi.

| Iulia100rock4ever a răspuns:

Calaretul singuratic, dupa parerea mea este mult mai interesant
Funda?