| Andreey1234 a întrebat:

Heey TPU. Am 16ani si mi-am facut un tatuaj si s-a cam decolorat il am de o luna si m-am dat cu crema: Bepanthen Crema. Oare asa o sa ramana?

5 răspunsuri:
| mona01 a răspuns:

Presupun ca da.

| paunmaria04 a răspuns:

Daca nu il retatuezi...da!

| Bogdan_Oltean_1996 a răspuns:

In mod normal da... ai putea sa il mai conturezi odata sa fii sigur ca nu o sa ramana asa

| lcrgabriela a răspuns:

Depinde de zona unde ti l-ai facut. Daca l-ai facut pe degetele de la mana sau pe incheietura, pe aceste zone tatuajele au tendinta de a se se decoloreze, si trebuiesc refacute pana sunt definitivate.