| blondinaa99 a întrebat:

Heey TPU :*! Vreau si eu niste sfaturi, deci eu sunt in Spania de 3 ani si acum vreau sa ma intorc in tara, dar mai multi imi spun sa stau aici sa termin scoala ca in Romania nu o sa fac nimic cu viitorul meu si alte chestii. Ce sa fac, sa rama sau sa plec? Voi ce ati face?

Va roog ajutati-ma cu niste sfaturi puppy dog eyes

Va multumeesc! :*

Răspuns Câştigător
| LastMimzy a răspuns:

Stai acolo, aici oamenii nici bani destui de paine nu au. Termina-ti studiile si angajeaza-te acolo, aici nu ai nicio sansa.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Stai.....stai ca stai bine acolo!

| gogus a răspuns:

Nici sa nu-ti mai treca prin cap prostia asta rolling on the floor. Stai acolo, vezi-ti de viata fericita, ca in Romania e jale.

| greyhound a răspuns:

Multi aia au dreptate