| Morelove a întrebat:

Heey! Vreau sa ma duc la un sport, mai exact handbal si vreau sa stiu si eu cum e adica la vestiare te schimbi cu toti in aceiasi camera?(sunt baiat) eu chiar nu vreau asta pentru ca imi e rusine. Stiu ca suna ciudat dar chiar nu pot. Eu sunt mai altfel si chiar nu vreau...ma simt intimidat foarte rau.

1 răspuns:
| kanechy a răspuns:

Fiecare vestiar are si o toaleta alaturata sau dus, te poti schimba acolo si stai linistit nu isi dau chiar toate hainele jos daca era sa faceti dus impreuna atunci trebuia sa iti faci griji.