| claudiaclau a întrebat:

Heeyy.am si eu o intrebare. ce inseamna cand un om moare cu ochii deschisi? Fundaa :X:X:X

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Bunik stie asta de la bunik eilaughing,
Cand moare cu ochii deschisi(mi-a spus ea)inseamna ca a ramas ceva nefacut pe pamant.adica are socoteli neincheiate cu viata. bunik spunea ca se zzice ca spiritul mai ramane cateva zile pe pamant ca sa isi rezolve treburile.mai poate insemna ca se va intoarce sa ia pe cineva cu el/ea... sper ca te-am ajutat.bye bye:*:*

| DorelSudoru a răspuns:

O sa se uite la tine cand faci dusstraight faceai grija

| Zole a răspuns:

Ca a murit brusc cand era treaz, ce poate sa insemne?

| ionutz_1767 a răspuns:

Pai majoritatea oamenilor mor cu ochi deschisi si apoi ii inchide o persoanahappy