| BicolorBell;x a întrebat:

Heeyy!
Friends, vreau o schimbare radicala in viata mea!
Tot acest timp am fost o fata prietenoasa, incercand sa par,, fata prostuta" care ii ajuta pe toti.Nu mai vreau ca prietenii mei sa ma creada asa, doarece nu sunt acest gen de persona.Nu stiu cum sa va explic de ce am facut asta, pentru ca nici macar eu nu stiu. Vreau o schimbare de la haine pana la comportament! din cate am observat stilul emo atrage... oare ar fi bine sa incerc?

Răspuns Câştigător
| DraIneR a răspuns:

In nici un caz stilul emo!
Eu sunt exact in cazul tau si iti recomand sa devi o fata dura cu simt de responsabilitate mai departata de persoanele ce te trag in jos, care te cred naiva si sa nu inghiti gogosi de la nimeni!
Ok deci hainele increzatoare, sigure, confortabile insa totusi cu un simt de seriozitate. Adopta stilul "cool" : haine dragute asortate, nu strica niciodata un pic de decolteubatting eyelashes parerea mea
Insa as vrea sa stiu cati ani ai si ce fel de haine porti poti sa ma contactezi prin mesaje private daca vrei bye :*

5 răspunsuri:
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

NU EMO! Acum aproximativ 2 luni am fost in aceeasi situatie.Toti ma credeau fata aia buna care sare cand lumea are nevoie si nu asteapta nimic in schimb.Am facut schimbari radicale in comportament.adica acum sunt o tipa rece. fara sentimentehappy(nu zic ca(scuze de cacofonie)asta ar fi foarte bine.sa nu ai sentimente, dar cand toata lumea te ia de prost.trebuie sa faci ceva!)mi-am restrans grupul de prieteni, am facut curat in playlist, poze, lista de mess, prieteni de pe Hi5 and stuff. Sfat: numai pune tot la sufletoh go on. o sa constati ca tu esti singura afectata.Fi mai stricta la alegerea prietenilor. Ajuta numai persoanele care merita cu adevarat.happysper ca ti-am fost de ajutor. Daca vrei sa mai discutam spuihappybye-bye

| Zmeura a răspuns:

Asa eram si eu in copilarie (uram asta)nu incerca stilul emo, incerca sa fi mai puternica nu accepta totul asa de repede, nu le ii lasa sa profite de tine, fi si putin indiferenta si imbracate cool:de ex cauta pe google moduri dea-ti lega sireturile, date cu oza colorata. pune-ti accesori bratari, lanturi etc. MULT SUCCES!

| mami a răspuns:

Nu haina face omul ci omul face haina
iar firea nu are lecuire
fi tu insati si lasa restul sa zica si sa creada ce vor
si tu pe cine vrei sa atragi?

| BicolorBell;x explică:

Hey, multumesc frumos! Sunteti The best!:*

Răspuns utilizator avertizat