| Qwwww a întrebat:

Eu unul m-am săturat, am aproape 18 ani( fără 2 săptămâni), și pur și simplu nu îmi dau seama de ce nu am parte de nici măcar o fată...
Stați să vă explic cum stă treaba:
1.Acum un an mă simțeam foarte complexat doarece eram foarte slab, și am zis o.k. e timpul pentru o schimbare fetelor nu le plac băieții slabi, așa că m-am apucat de sală. După 1 an am constatat o transformare radicală a fizicului meu, bineânțeles cu multă muncă și mulți bani investiți, dar și cu 60 de kg sau 75 tot respins de fete sunt.
2.Atunci am zis că problema nu este la fizic ci la stilul meu, așa că l-am schimbat( freză nouă, haine noi) dar succes la fete= 0
3. Am crezut că fetelor le plac băieții siguri pe ei, nu cei timizi ca mine așa că am început să mă schimb și aproape am reușit, dar și data asta am eșuat în materie de fete, de 8 martie am dat flori la o fată de pe stradă, deoarece nu am găsit-o pe alta, mi-ar place foarte mult să vorbesc cu o fată... Dar na asta e! Fetele nu sunt pentru mine. Vreau să rămân singur pe vecie!

14 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Stii ce e cel mai placut la o persoana? Sa fie el/ea insusi/insasi. Daca tu te schimbi dupa cum bate vantul si dupa cum vine trendul, nu o sa ai nicioadata o fata. Fetele in general vor un baiat ingrijit, care sa arate bine, nu trebuie sa faca sala ca sa fie 4x4 cu muschi pe toate membrele. Imbraca-te cum doresti tu, cum iti place si cum iti sta bine. Fetele care pun pret pe asta nu merita nimic. Fetele dragute vor un baiat care sa fie sociabil, inteligent, sa aiba ce sa vorbeasca cu el. Vor un baiat care sa stie sa se comporte atat in public cat si in privat. Fii tu insuti, poarta-te normal, vorbeste cu fetele fara sa pari disperat. Fetele dragute fug de baietii bagareti care incearca sa le agate cu orice fraza. Fii prieten cu ele. Daca esti disperat se va vedea.

| RAY a răspuns:

Inaltimea? care o ai? inaltimea e cel mai important factor care atrage femeile apoi fața lata simetrica de barbat, bratele mari, vocea groasa, personalitate de om hotarat, eu cred ca tu poate cauti doar fete frumoase iar alea vor barbati frumosi, cauta ceva mai asa ca tine

| Qwwww explică (pentru RAY):

Am 1,82 problema ar fi că nici măcar la fetele urâte nu am succes, despre cele frumoase nici nu mai zic...
Am un prieten care e mai sărac mai urât și mai slab decât mine dar totuși are prietenă se sărută cu o mulțime de fete, și toate îl plac deși este urât și nu are nici bani.

| RAY a răspuns (pentru Qwwww):

Sincer nu stiu

| cristimihailov a răspuns:

Te-ai gandit ca poate problema ta este de atitudine?

Incearca sa agati o fata online. Si vei vedea ca e foarte posibil sa nu reusesti datorita modului in care vorbesti/gandesti.

Si acolo, online, nu se pune problema de fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai carte, nu ai parte.

nu ai o carte pe care sa o citesti de fata cu fetele si sa aiba scris pe coperta : "Cum sa scap de femei pentru ca sunt prea alpha si bogat si cu daravela mare si nu mai fac fata".

| Camuflaj2017x a răspuns:

Stai calm, este timp pana la 60 de ani cand nu mai ai sperante ca o ridici de jos.

| MentalHolocaust a răspuns:

I will never let you down ta nanaaa laughing Stai chill o sa iti gasesti tu aleasa

| Dorueraluat a răspuns:

Nici eu nu am avut prietena pana la 18 ani, dar si cand am avut pe prima parca au venit dintr-o data fetele. Pe prima am parasit-o in 2 saptamani, iar cu a doua inca sunt impreuna in prezent laughing. Cred ca trebuie sa te mai maturizezi si vei vedea ca va deveni usor cu femeile.

| Izabella312 a răspuns:

Sincer cred ca problema ta e ca incerci prea mult. Sigur vei gasi acea fata speciala dar poate nu acum. Eu am 17 ani(fara vreo 3 saptamani) si ce pot sa zic, in prezent sunt atrasa de un baiat slab si timid cu care vorbesc foarte mult pe Facebook. Pentru mine una e minunat dar imi este frica sa ii spun ceea ce simt pentru ca nu stiu ce va urma. Revenind la problema ta, nu vei ramane sigur pe vecie, te asigur de asta. Dar poate nu e momentul acum. Sincer nu mi-e rusine sa recunosc ca nu am avut niciun prieten pana acum. Si te cred ca vrei sa intalnesti acea persoana, si eu imi doresc(adica eu am intalnit-o dar imi este prea frica de tot) dar tu nu te schimba, sigur va fi cineva care sa te iubeasca asa cum esti tu, cu bune, cu rele, cu calitati si defecte. Mult succes si ai grija de tine!

| VULKAN a răspuns:

Si eu am aceasta problema
Am 17 ani si nimic, nici o prietena

| macncheese a răspuns:

Stai linistit, toate la timpul lor. Iti garantez ca nu o sa ramai singuri, am prieten si de 20 de ani care nu si-au gasit iubirea. Ai timp

| AnaMaria2244 a răspuns:

Nu te descuraja.Vei vedea ca va veni si o fata pentru tine.Nu te stresa din cauza varstei, nu este un criteriu si eu am aproape 17 si sunt singura.Vei întalni fata potrivita, dar ai rabdare.Inca ceva nu incerca sa te schimbi pentru cei din jur, nu se merita.Cine te iubeste te iubeste asa cum esti