| doriiy a întrebat:

Hei! A incercat cineva dieta cu ceai verde? e bun de ceva acest ceai? si daca da, cum l`ati consumat? multumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una.nu.ti recomand nici o dieta. Sunt niste mari tampenii, bei toate rahaturile si nu mananci ce.ti trebuie si apoi mananci de rupi si te ingrasi mai mult. Fa sport, mananca protenie, peste, legume, lactate si mai usor cu carnurile greu de digerat. Fara prea mult ulei sau unt, in schimb grasimile din migdale, fistic si alte din astea sunt foarte foarte folositoare. succes:*