| Darrina a întrebat:

A mai incercat cineva dieta de 2 zile cu lapte si ceai verde? Functioneaza?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai tineti prostii din alea de diete, va distrugeti stomacul si alte organe. Invata sa slabesti incet dar de durata si sanatos prin alimentatie potrivita si miscare. Oricum dupa dieta pui totul la loc, printr-un ritm mai incet slabesti si sanatos, ii oferi organismul tau exact ce ai nevoie si o sa ai si rezultate de durata pentru ca-ti vei impune un nou stil de viata.

| MihaelaDart a răspuns:

Ai grija in ce te bagi si sa nu regreti ca ai consumat cele doua, asta daca nu vrei sa-ti dai stomacul peste cap si sa stai la urgente ca iesi afara de "n" si "n" ori. Daca vei avea scaun moale mai spre apos de la aceasta "dieta", corpul tau se poate deshidratare si poti ajunge si la perfuzii. Mai bine iei o dieta corecta, nu una care sa-ti dea stomacul peste cap. Nu mai asculta la ce spun altele.

| ywar a răspuns:

Da! Iute ca fuiorul si mai subtire ca apa! Te cureti de nu te vezi! Vei fi un fotomodel la revista Viata satului din Pascani.

| Darrina explică (pentru ywar):

Dacă aveam chef să ne dăm în bărci, te anunțam.
Nu am spus ca vreau sa o țin, am intrebat din pura curiozitate deoarece mi se parea exagerat de mult 2kg pe zi.

| GreenVoid a răspuns:

Da.O saptaman nu 2 zilelaughing+3 banane big grin

| NotMyFault a răspuns:

Nu am încredere in așa ceva. Prefer sportul, cat despre dieta una echilibrată e mai mult decât perfecta.