| Sorina12 a întrebat:

Hei! AJUTOR VA ROG! am un concurs culinar si as dori sa ma ajutati in alegerea unei retete. Reteta poate sa fie de la o friptura, salata, cam orice. dar sa fie ceva mai neobisnuit si sa aiba un gust bun. sper sa intelegeti ce vreau sa spun... ceva gen retete master sef. Fara raspunsuri rautacioase, va rog mult!

1 răspuns:
| STEFFYAN a răspuns:

Eu as zice sa te duci pe retetele din bucataria indiana sa folosesti carne de pui fragezita in lapte si mie imi place foarte mult un condiment pe nume curcuma.
La garnitura ti-as recomanda sa faci cus-cus cu chili si curry dau o savoare aparte.

Mult succes si spor la gatit.