| anonim_4396 a întrebat:

Hei :* am 1.53, 15 ani si 43.3 kg! E bine? straight face Eu ma simt grasa sad

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Esti perfectă pentru varsta ta...

| lpavel a răspuns:

Eu zic sa mai pui pe tine 2 kg! In nici un caz NU esti grasa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum a zis si tipu de mai jos, la fete scazi 10 din inaltimea ta si aia ar fi greutatea ta. Nu, nu esti grasa, din contra, pentru varsta ta esti perfecta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru inaltimea respectiva greutatea e ideala.
Singurul defect ar fi ca esti prea scurta nu prea grasa.

| aimspeşăl a răspuns:

Chestia ii ca vad unele fete care au 40. 44.45 chiar si 53 si arata bine, consider ca mai bine ca mine straight face

| LauraSpunePeFata a răspuns:

Greutatea la femei se calculeaza astfel: scazi 10 din centimetrii de la inaltimea ta. De exemplu> tu ai 1, 53 => ca greutatea ideala pentru tine este de 53-10=43 kg
=> ESTI PERFECTA PENTRU INALTIMEA TA!
Si ai doar o senzatie ca esti grasa. nimic mai mult :*
Te-am pupat si sa ai grija de tine happy

| Kasycasy a răspuns:

La ani tai ar trebuie sa ai cel putin 46 de kg :*